Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 43m2 VO KARPOS 2 MIDA

320 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 мар. 12:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 88M2 VO STROG CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 81m2 VO CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 48m2 VO NOVO LISICE 200 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 45M2 VO CENTAR 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава двособен стан со површина од 43м2 во населба Карпош 2 во Комплекс МИДА на бул.Илинденска.
Станот е комплетно луксузно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 4 кат во зграда од 7 ката со два лифта и гледа на источна страна.

Број на соби: 2
Квадратура: 43 m²
Греење: Струја
Спрат: 4 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Илинденска

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3986

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
IZDAVAME 4 SOBEN STAN OD KUKA VO CRNICE POVOLNO 330 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 41M2 VO CENTAR 200 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 59м2 ВО АЕРОДРОМ 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 72m2 VO CENTAR 390 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации