Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 мај 15:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 50M2 VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 50m2 VO CENTAR 220 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 57m2 VO CENTAR NASPROTI MVR 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 40m2 VO KISELA VODA 200 EUR
Се издава 2-собен стан 50м2 во Каропош, наспроти Воена болница. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5336

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA GARSONJERA OD 29m2 VO AERODROM 8 000 MKD
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60m2 VO KARPOS 225 EUR
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 78м2 ВО АЕРОДРОМ 300 EUR
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN OD 95m2 VO DEBAR MAALO 450 EUR
Кон почеток