Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50M2 VO OZLE

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN53m2 VO AERODROM 350 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55m2 VO CENTAR 240 ЕУР
SE IZDAVA NOV ODLICNO NAMESTEN 2 SOBEN STAN DEBAR MAALO 275 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 74m2 VO CENTAR 400 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава двособен стан со површина 50м2 во Козле, во близина на Австриска амбасада. Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа на 4 кат + поткровје и нема лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 50 m²
Греење: Струја
Спрат: Поткровје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Североисток
Адреса: ул. Козле

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1016

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 190m2 VO KOZLE 1 100 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 120M2 VO KOZLE 1 000 ЕУР
SE IZDAVA KAT OD KUKA 97m2 VO LISICE 200 ЕУР
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN OD 60м2 VO CENTAR 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации