Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 57m2 VO TAFTALIDZE

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 22 фев. 13:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 64m2 VO TAFTALIDZE 180 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KUKA 66M2 VO GORCE PETRO 250 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN 107M2 VO CRNICE 500 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 50m2 VO CENTAR 340 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава празен стан за вселување во нова зграда, во Општина карпош Ул. Букурешка- Тафталиџе близу до училиштето НОВА . Погоден за фамилија или деловен простор. Станот е со површина од 57м2 на високо приземје и располага со две спални соби,едно вц, кујна,дневна соба и остава.
Комплетно нов и досега невселуван!

Број на соби: 3
Квадратура: 57 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Празен
Лифт: Не
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Север
Адреса: ул. Букурешка

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3957

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO GORCE PETROV 200 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 68m2 VO CENTAR KATOLICKA 400 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 90м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 400 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 59м2 ВО ЦЕНТАР 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации