Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 74M2 VO KARPOS

620 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 16:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 80m2 VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN SPRAT OD KUKA 101M2 VO CRNICE 590 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 53m2 VO KARPOS 3 10 000 MKD
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO KUKA 66M2 VO KARPOS 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан 74м2 во Карпош 2 во комплекс Мида. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна медијапан, купатило + гостинско wc и балкон (3.5м2). Се наоѓа во зграда на 7 кат од вкупно 9 ката. Зградата има лифт.
Број на соби: 3
Квадратура: 74 m²
Греење: Централно
Спрат: 7 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 2
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Север
Адреса: ул. Орце Николов

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1075

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 43m2 VO KARPOS 2 MIDA 320 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60m2 VO CENTAR GRAD PARK 400 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 57m2 VO TAFTALIDZE 250 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 70m2 VO AERODROM 230 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации