Оглас од претпријатие Објавени: мај 11 2020 03:33

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 76m2 VO KARPOS 4

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 11 03:33
Прегледи: 64
Се издава 3-собен стан 76м2 во Карпош 4. Станот е во руските згради на ул."Волгоградска", наместен, со 3 посебни соби, плус кујна и голема тераса. Се наоѓа во зграда на 3/5 ката. Зградата нема лифт. Станот е погоден за студенти.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5253

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации