Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN OD 130m2 VO KOZLE

800 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 04 јун. 11:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 68m2 VO AERODROM 200 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 76m2 VO KOZLE 200 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 50m2 VO MICURIN 150 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 56M2 VO CENTAR 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 4-собен стан на приземје со двор (станбен 130м2 + 60м2 двор) во висококвалитетна новоградба ( 2019та) во Козле, ул. Јуриј Гагарин. Зградата е со само 4 станови (пр + 2 + пк), со лифт од гаража. Станот е погоден за деловен простор.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ЗА 1-МЕСЕЦ.

ШИФРА 5369

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 90m2 VO DEBAR MAALO 800 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 63m2 VO KOZLE 270 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 76m2 VO KARPOS 400 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55M2 VO KISELA VODA 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации