Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava cetvorosoben stan vo Trnodol

0 МКД

Се изнајмува од: Margarita 21 септ. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
издавам четворособен комплетно наместен стан од 120 квадрати во трнодол, скопје. станот е на две нивоа, во приватна куќа. на првото ниво има дневна со трпезарија и кујна, и гостинско wc. на второто ниво има три спални соби, застаклена тераса со прекрасен поглед на скопје, едно купатило со туш кабина, и помошна просторија со машина за перење алишта и машина за сушење алишта. станот е со северо-источно-западна експозиција. искличително е светол, во мирна населба. има сопствено парно на струја и инвертери.
цена 700 евра плус режиски трошоци.
маргарита 077 544 792
Margarita
077544792
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации