Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dupleks

600 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Boro 22 окт. 23:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Се издава наместен стан дуплекс 115 м2 кај Млечен ресторан
Leaflet
Кон почеток