Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 53m2 VO KARPOS 3

10 000 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 29 мај 15:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 77M2 VO KARPOS 450 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN 3 SOBEN STAN 120m2 VO TRNODOL 800 EUR
SE IZDAVA 3SOBEN STAN 80m2 VO AERODROM 16 000 MKD
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 45m2 VO CRNICE 320 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 2-собен стан 53м2 во Карпош 3. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на приземје. Зградата нема лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 53 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Запад
Адреса: ул. Драгиша Мишовиќ

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ВИ СЕПТЕМВРИ, 2019 год.

ШИФРА 4256

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

На овој линк можете да ги разгледате сите огласи.

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 115м2 VO CENTAR 750 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR 200 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO MICURIN 250 EUR
2 SOBEN STAN 40m2 VO KISELA VODA RASAD 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации