Оглас од претпријатие Објавени: мај 23 2022 10:52 Моментално гледате: 1

Se izdava dvosoben stan do Hotel Karpos

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 23 10:52
Прегледи: 1315
Моментално гледате: 1
Izdavame dvosoben stan kaj Hotel Karpos ..na 5 ti kat.

Cena 230 € ( ne e fiksna )
Tel : 078 412 413
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации