Оглас од претпријатие Објавени: фев. 17 2022 12:46

Se izdava dvosoben stan so posebna kujna

МКД

/ месечно
Објавени: фев. 17 12:46
Прегледи: 2
SIFRA 3785
POVRSINA 52 KAT 1
Dnevna soba
Posebna kujna so trpezarija
Posebna spalna soba
Greenjeto e na struja

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++
Опис на линк

Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
078305161

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации