Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN 40m2 VO KARPOS

10 000 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 27 јан. 17:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 41m2 VO CENTAR 350 ЕУР
3 SOBEN STAN 90M2 VO CENTAR 1 000 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO AERODROM 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава наместен еднособен проширен стан 40м2 во Карпош. Станот располага со кујна, трпезарија, салон, реновирано купатило со машина за перење и сушење алишта, и голем балкон. Се наоѓа во мирна околина со парк, на ул.Карпошово Востание, во близина на Сити Мол. Греењето на станот е централно, гледа на северозападна страна и има паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата нема лифт.

Број на соби: 1
Квадратура: 40 m²
Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Северозапад
Адреса: ул. Карпошово востание

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4751

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 56M2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50m2 VO DEBAR MAALO 280 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 120M2 VO KOZLE 1 000 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО АЕРОДРОМ 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации