Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EKSTRA NOV STAN VO KARPOSH1

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 21 дек. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

Dvosoben nov stan vo Gjorce Petrov 35 700 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN APARTMAN NA VODNO 550 EUR
SE IZDAVA POVOLNO STAN VO CENTAR 250 EUR
Trosoben stan Kisela Voda 64 650 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava stan od 48m2, 2-soben, polunamesten so nova kujna, ima moznost da se doopremi stanot, na 1-kat so podno greenje i klima, terasa, videofonija i parking mesto.
Evidenten broj 30361
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Se iznajmuva deloven prostor vo Centar 200 EUR
SE IZNAJMUVA TOP DELOVEN PROSTOR 400 EUR
Se prodava dvosoben stan vo Centar 68 500 EUR
ODLICEN STAN VO AERODROM 64 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации