Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO TRNODOL

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 19 јун. 10:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2974 Огласи во продавницата

ТOP GARSONJERA VO CENTAR 38 500 ЕУР
Se izdava dvosoben stan vo Kapistec 250 ЕУР
Se izdava stan od 134m2 vo Skopje 600 ЕУР
Kancelarii vo Centar Fontana 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava stan od 67m2, 2-soben komplet opremen za ziveenje, so prekrsen pogled na Vodno.
Evidenten broj 15089
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2974 Огласи во продавницата
Se prodava 2 soben stan vo Kisela Voda 57 700 ЕУР
POVOLNO STAN VO N LISICE 55 000 ЕУР
Moderen nov stan vo Taftalidze 1 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации