Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava komplet namesten stan Kozle

240 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности КОДЕКС 10 јан. 15:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Se izdava namesten od 73m2 vo Kisela Voda 240 EUR
Prekrasen stan vo Kisela Voda 48 000 EUR
Nov stan od 40m2 karshi Neuromedika so 1 spalna 42 000 EUR
Nov stan 73m2 vo Kapishtec kaj OU K.Gligorov 91 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sif.10701
Se izdava stan Kozle vo blizina na studentski Goce od 55 m2 so zasebna spalna , sopstveno parno na 4/9 kata ima lift cena 240 evra
02/3246-245 078/427-429 078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Кодекс - агенција за недвижности, кои имаат свој кодекс кога се работи за недвижности. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини кои одговараат на вашите потреби. Погледнете ја нашата понуда, за издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, но и други локации низ државава. Нудиме недвижнини за лични потреби, но и за деловни цели. - Земјиште во близина на Демир Хисар погодно за секаков вид на бизнис - Нов стан во Козле кај Макпетрол - Издавање на стан во Влае - Издавање на реновиран стан во Ѓорче - Нови станови во Автокоманда - Нови станови во Кисела Вода Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Кодекс- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ви предлагаме од наша страна, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Она што не прави по различни е тоа дека најбрзо организираме посета на недвижнините за кои сте заинтересирани, и се трудиме да ги заштититме вашите средства и вашата инвестиција. Со детално испитување на имотот од можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Преку нас може лесно да стигнете до посакуваната цел. Ние сме овластени за посредување на станбени кредити преку „Стопанска банка“. Од наша страна Ви помагаме од првичниот момент на апликација за кредит до крајната цел реализација. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и ние да ја комплетираме постапката за Вас!
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
 Stan so 1 spalna vo Karposh 3 kaj Tineks 37 000 EUR
Se izdava super lux stan vo Centar 200 EUR
Stan karshi City Mall 54m2 so 1 spalna 45 000 EUR
Nov stan 80m2 vo Kisela Voda pozadi Dom za slepi 81 600 EUR
Кон почеток