Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno namesten stan vo Karpos

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: MIki 05 септ. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава комплетно наместен трособен стан на ул. Рузвелтова 5а 6 кат. Станот има дневна, кујна, трпезарија, две спални со две купатила. Вкупната квадратура изнесува 78 м2 + 13 м2 тераса. Станот е ориентиран на југ, со комплетен поглед на Водно.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации