Оглас од претпријатие Објавени: фев. 01 2018 10:12

SE IZDAVA LUKSUZEN 3 SOBEN STAN 120m2 VO TRNODOL

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 01 10:12
Прегледи: 141
Се издава луксузен трособен стан 120м2 во елитна населба Трнодол, луксузно наместен спрат од нова куќа со два засебни влеза. Станот располага со две спални соби, дневна соба, две купатила, подрум, двор и гаража со поглед на Скопје и Водно. Се наоѓа на 3 кат од вкупно 3 ката.

За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Наместен, Подрум.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

Број на соби: 3
Квадратура: 120 m²
Греење: Струја
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 2
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Поп Богомил

ШИФРА 453

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации