Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzno namesten stan od 62m2

Се изнајмува од: mimoza 03 јул. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: taftalize 1
Површина: 62 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Se izdava stan vo Taftalize 1, luksuzno opremen vo noviot kompleks Makedonija do golemoto Vero , na treti sprat so lift , golem balkon, wf, tv, klima, parking, domofon, I domar. Stanot e koristen 1 godina, cena 280evra , kontakt 071222771, Mimoza
Нема посетени огласи
Кон почеток