Објавени: мај 15 2022 10:50

SE IZDAVA LUX STAN VO KARPOS 3 DO CITY MALL

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 15 10:50
Прегледи: 768
Se izdava stan vo Karpos 3, vednas do City Mall.
Stanot e kompletno renoviran, so celosno nov mebel i bela tehnika i seuste nikoj nema prestojuvano vo nego. Se naogja na najgorniot kat vo ruska zgrada, trosoben so prosirena tarasa. Priklucen e na gradsko parno.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации