Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten dvosoben 31m2 vo Centar-Silbo

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 13 авг. 14:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV DVOSOBEN 49M2 STAN VO KOZLE SO PARKING 1 150 EUR
NOV TROSOBEN STAN OD 58m2 VO CENTAR 1 200 EUR
Se izdava trosoben opremen 67m2 vo Leptokarija 300 EUR
NOV CETVOROSOBEN 89M2 VO KOZLE SO PARKING 1 150 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava namesten dvosoben 31m2 stan vo Centar kaj Silbo.
Stanot e pozicioniran na 3kat so lift.
Ima centralno parno greenje.
Raspolaga so hodnik,dnevna kujna trpezarija,zasebna spalna soba i banja .

sifra 1077
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
078450631
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV 54m2 TROSOBEN STAN VO AERODROM 1 030 EUR
Trosoben 55m2 stan vo Karpos 2 56 000 EUR
DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ RAMSTORE 1 150 EUR
Cetvorosoben stan vo Taftalidze 2 1 050 EUR
Кон почеток