Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan kaj Dramski od 46m2

1 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 10 мај 12:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
STAN KAJ POLICIJATA LISICE 95m2 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА ДРАМСКИ ТЕАТАР СО КВАДРАТУРА 46М2 НА 3 КАТ НЕ Е ПОСЛЕДЕН,БЕЗ ЛИФТ,СО ЕДНА СПАЛНА СОБА,ДНЕВНА,ПОСЕБНА КУЈНА СО ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА И ТЕРАСА .ГРЕЕЊЕ НА СТУЈА-ПАНЕЛИ.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

ШИФРА.2101
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
STAN KAJ POLICIJATA LISICE 95m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации