Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 23 јун. 12:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2 0 ЕУР
STAN KAJ POLICIJATA LISICE 95m2 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава наместен стан 70м2 во близина на хотел Карпош.Станот е на 2 кат со две спални соби,дневна со кујна,бања,тераса.Греење со струја.Цена 250 евра.
Шифра.2036
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
KUKA VO BARDOVCI 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации