Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan od 60m2 samo za Septemvri

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Kiril Nastoski Вчера 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Се издава наместен стан 60м2 во Аеородром (Мичурин), само до 28 Септември. Зградата е спроти Танец и одма до Зур маркетот. На први спрат е и има две спални соби. Има тераса, клима, централно парно, интернет и кабловска. Станот е соодветен и за семејства и за студенти.
Kiril Nastoski
078332998
Кон почеток