Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA namesten stan od 60m2 vo Karpos

0 МКД

Се изнајмува од: Darko 19 јун. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava namesten stan vo Karpos 1 pozadi Simpo. Stanot e 60 m2 plus terasa od 15 m2 na prvi sprat so pogled kon parkot.
kontakt tel. 071556848 - Tode
072261043 - Darko
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации