Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kozle

8 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Boris Вчера 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam namesten stan vo kuka vo Kozle. Skromno namesten. So edna spalna. So televizor. So moznost za internet.
Leaflet
Кон почеток