Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kozle

380 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ана Софијанова Стојчевска 16 апр. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава наместен стан во Козле на површина од 80м2 со три спални соби, подрум и две гаражни места. Станот е во мала зграда со 7 станови со лифт на меѓуспрат. Станот е во одлична состојба со сочуван и модерен мебел (Кожна гарнитура, кујна со висок сјај бела, две детски соби од кои едната е целосно опремена)
Посебна напомена: Станот до сега не бил изнајмуван и би бил вселив од 01.09.2019 година.
Ана Софијанова Стојчевска
071395461
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации