Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan za 4 studenti/ki 2 sprat

260 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: dragi 16 авг. 09:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanot e vo blizina na elektrotehnicki i masinski fakultet.Na pet minuti pesacenje. So parno. So dve sobi so po dva kreveti,rabotni biroa za sekoj student, kujna i trpezarija.
Opremen so sporet, frizider, televizor, masina za perenje.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации