Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov stan Vlae pokraj kejot na Vardar

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Robert 09 мај 16:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Robert

Robert

867 Огласи во продавницата

PREKRASEN DVOSOBEN STAN KARPOS 2 NAJDOBRA CENA 220 ЕУР
Se izdava nova garsonjera do Nova Taftalidze 1 -
SE IZDAVA PREKRASEN TROSOBEN STAN VO CRNICE 260 ЕУР
Povolno se iznajmuva stan do benzinskata K.Voda 180 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra 591
Stanot e kompletno ureden so posebna spalna, dnevna, kujna i banja, na 1 vi kat no bez balkon.Greenje na struja.
Kontakt 070 317 369
Leaflet
Robert

Robert

867 Огласи во продавницата
PREKRASEN NOV DVOSOBEN StAN VO FLATIRON EXTRA 300 ЕУР
Se iznajmuva prazen stan vo Karpos 1 250 ЕУР
PREKRASEN DVOSOBEN STAN UNIVERZALNA EXTRA CENA 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN 65m2 STROG CENTAR KAJ AMSM 240 ЕУР
Кон почеток