Оглас од претпријатие Објавени: мај 24 2022 09:55

Se izdava nov stan vo Karpos so garaza

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 24 09:55
Прегледи: 1325
Se izdava stan vo Karpos karsi, kaj Hubo Market vo del vikan Momin potok so izlez na kejot na Vardar, 46m2, dvosoben, 1 kat, so lift, nova zgrada, so pogled prema Vardar, namesten, so garaza, so balkon. Cena: 250evra.

Sifra 373

LivIn - Agencija za nedviznosti
Kontakt: 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Web strana: livin.com.mk
Опис на линк

LivIn Agencija Za Nedviznosti

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Посети ја страната на нашата продавница

Ul. Petar Pop Arsov br.19

075/246-116

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Ul. Petar Pop Arsov br.19 075/246-116

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации