Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV STAN VO KOMPLEKS MI - DA

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 јул. 15:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата

TROSOBEN OPREMEN STAN VO KOZLE 350 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE 84 000 ЕУР
NOV STAN ZA KANCELARII KAJ EKONOMSKOTO VO K VODA 10 000 МКД
PLAC NA KACANICKI PAT 35 ЕУР
Се издава нов двособен стан во Карпош 2 во Комплекс МИ-ДА, со површина од 57 м2 на 6-ти спрат со 2 лифта.
Станот се издава комплетно наместен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тераса.
Со станот следува и паркинг место.

Цена: 300 еур месечно

Шифра: ИС 10142
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата
NOVI STANOVI VO AERODROM 1 100 ЕУР
TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 65 000 ЕУР
STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA 42 000 ЕУР
NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 1 1 000 ЕУР
Кон почеток