Оглас од претпријатие Објавени: јул. 13 2022 10:13

Se izdava nova nevselena kuka Bardovci 840m2

Објавени: јул. 13 10:13
Прегледи: 393
Se izdava nova nevselena kukja vo naselba Bardovci
Raspored:Dvor so zatvorena garadza 30m2,plus prostor i za druga kola nadvor,
prostor podrum so prozori od 138m2 za teretana ili druga namena po izbor
1sprat :dnevna so kujna,ostava,terasa 24m2 so pogled vo dvorot,hodnok,gostinski toalet spalna banja i rabotna soba
2kat:Dnevna so kujna i terasa 20m2so pogled 3spalni i mala terasa
Podno greenje..
Kukjata se izdava za podolg period prazna samo so kujna na 1sprat
Mirna lokacija..Dvorot se ushte se ureduva
Spremna od 01.09.2022
Podetalno i gledanje
Kon.tel.078*68*10*18 Agencija Bukefal As
Melita
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации