Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA ODLICNA GARSONJERA VO KARPOS,LEPTOKARIJA

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: IMPULS AGENCIJA 17 ноем. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1099 Огласи во продавницата

PREKRASEN STAN VO AERODROM 320 ЕУР
ATRAKTIVEN TROSOBEN STAN VO AERODROM DZEVAHIR 85 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 35 000 ЕУР
 TROSOBEN STAN VO KISELA VODA TINEX 75 000 ЕУР
* ШИФРА 4037
Импулс агенција за недвижности издава одлична гарсоњера комплетно наместена со нов мебел во Карпош, Лептокарија, Окта.

- 32м2
- бања + тераса
- 2-ри кат со лифт
- Комплетно опремен
- Обезбеден паркинг

- цена 200еур + режиски трошоци

☎️ Дејан 075 424 130
Сара 070 274 423
Импулс агенција за недвижности
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1099 Огласи во продавницата
PLAC SO KUKA VO LJUBANCI SKOPSKA CRN 22 000 ЕУР
DVOSOBEN 43m2 STAN VO AERODROM PALMA 41 000 ЕУР
CETIRISOBEN STAN VO CENTAR PESTALOCI 1 150 ЕУР
 ODLICEN STAN VO KARPOS KAJ LEPTOKARIJA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации