Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava opremen stan vo Karpos 3

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Иљчо 20 јун. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава опремен стан на ул.Никола Парапунов бр 27 2/14 Карпош 3.
Иљчо
070 593-556
Leaflet
Кон почеток