Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava povolno dvosoben stan vo Karpos 3

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Robert 19 јун. 15:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Robert

Robert

867 Огласи во продавницата

Se izdava dvosoben stan vo Kozle 200 EUR
POZADI UNIVERZALNA NOV TROSOBEN STAN SO GARAZA 350 EUR
Se iznajmuva dvosoben stan vo Centar povolno -
Trosoben stan vo Aerodrom so top cena 240 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra 1050
Stanot e so posebna spalna, dnevna so trpezarija, osebno kujna i banja.Na 3 kat , so centralno parno i klima.Kompletno opremen, kabelska i wi-fi.
Vseliv od 01.07.19
Kontakt 070 317 369
Leaflet
Robert

Robert

867 Огласи во продавницата
Prekrasen stan vo Karpos 3 so povolna cena 250 EUR
Prekrasen stan do gim G dimitrov Taftalidze1 -
Se izdava nov stan Vlae pokraj kejot na Vardar -
Se izdava nov dvosoben stan kaj Cesma K.Voda 230 EUR
Кон почеток