Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZEN CETVOROSOBEN STAN KAJ MIDA

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 07 дек. 09:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата

2 novi stanovi vo Aerodrom 59 500 EUR
 URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 150 EUR
URBAN LIVING PRODAVA STAN VO AERODROM 75 000 EUR
Renault Megane 1.4 1 600 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava prazen cetvorosoben stan kaj Mida 90m2.Se naogja na juznata strana prema fakultetite. Stanot ima 3 sobi plus dnevna i kujna. Vo dogovor so gazdata bi se stavile i kujnski elementi. Pogoden i za deloven prostor.
Cena: 400 evra + danok
Kontakt: 078967010
078430293
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
URBAN LIVING IZDAVA 93M2 PRAZEN STAN VO VLAE 225 EUR
STAN ZA DELOVEN PROSTOR DEBAR MAALO BOEMSKA ULICA -
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN  STAN POZADI KATOLICKA 250 EUR
Se izdava nov prazen stan vo Taftalidze 200 EUR
Кон почеток