Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KUKA VO TAFTALIDZE

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 04 фев. 02:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

SE IZDAVA PRAZEN A MOZE I NAMESTEN STAN NA B.PAZAR 200 EUR
Se izdava garsonjera vo strog centar 170 EUR
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO MICURIN 320 EUR
Se izdava ubav tosoben stan vo Karpos 4 Antiko 350 EUR
AGENCIJA FAMILY HOUSE IZDAVA POLUNAMESTEN A MOZE I SKROZ PRAZEN STAN VO KUKA,KARSI SIMPO,POZADI STANICATA NA MAL ODMOR I NA 400m OD KATASTAR.STANOT SE NAOGA NA PRIZEMJE VO PRIVATNA KUKA,SO TRI SPALNI SOBI,CENTRALNO GREENJE KOE SE PLAKA 6 MESECI.ODLICEN KAKO ZA ZIVEENJE TAKA I ZA FIRMA.
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN CETIRISOBEN STAN VO AERODROM 300 EUR
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM DZEVAIR 280 EUR
TROSOBEN STAN VO AERODROM 60 000 EUR
Family House plac vo Volkovo 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации