Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 41m2 vo Kozle

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 28 јан. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1059 Огласи во продавницата

Nov dvosoben stan vo Aerodrom 42 500 ЕУР
Novi stanovi vo faza na izgradba vo Centar 0 МКД
Deloven prostor na ekskluzivna lokacija 900 ЕУР
PROSTRAN STAN VO GRAND PRESTIZ 82 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува модерно опремен стан во Козле со 1 спална соба , дневна просторија, кујна, купатило и тераса.

Цена: 280 евра месечно

LS077 - Property One - Агенција за недвижности
Property One
078259681
Leaflet
Property One

Property One

1059 Огласи во продавницата
Se otstapuva razraboten biznis vo Centar 0 МКД
STAN SO TRI SPALNI SOBI VO CENTAR ID2503A 700 ЕУР
Se iznajmuva moderno ureden stan vo Taftalidze 0 МКД
Se iznajmuva deloven objekt vo Gostivar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации