Објавени: мар. 29 2022 12:04

Se izdava stan dupleks Karpos 2

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 29 12:04
Прегледи: 1773
Се издава нов стан - дуплекс со површина од 100м2, со две спални. Станот е модерно/луксузно опремен
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации