Објавени: мај 16 2022 10:45

Se izdava stan kaj City Mall Karpos 4

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 16 10:45
Прегледи: 705
Се издава стан во Карпош 4, во близина на City Mall. Станот е на 2-ри кат, со површина од 61м2 и е со опремена кујна, купатило, соба за дневен престој, спална соба, тераса, клима уред и комплетна бела техника.
Цена: 220 евра
Контакт телефон:
071397450
078251255
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации