Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan na ul. Kozle

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Marionka 28 ноем. 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан на улица Козле 118 б од 1-ви декември.
Marionka
075318199
Leaflet
Кон почеток