Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 42m2 vo Karpos

Се изнајмува од: sandra 18 апр. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam kompletno namesten stan od 42m2 vo Taftalige 1
Leaflet
Кон почеток