Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 50m2 kaj City Mall

Се изнајмува од: xx 09 мај 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
se izdava dvosoben stan kaj city mall
Leaflet
Кон почеток