Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 50m2 vo Karpos 1

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: nenad 24 авг. 21:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава ново опремен стан од 50м2 во Карпош 1 кај Симпо, на 5 кат со лифт. Станот е со парно и има дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, купатило и балкон (на источна страна). Има комплетно опремена кујна, машина за перење, клима, кабловска ТВ со интернет. Со станот следува и паркинг место. ЦЕНА 300е
tel 078/383-789
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации