Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 64m2 vo Taftalidze 2

Се изнајмува од: Biljana 27 фев. 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava kata od kuka vo Taftalidze 2, 64m2 so dve spalni. Cena po dogovor !
Biljana
071781229
Leaflet
Кон почеток