Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 85m2 vo Karpos 4

Се изнајмува од: Издавач 04 фев. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава стан во Карпош 4. Целосно опремен и спремен за вселување. Има 85м2. Цената е по договор и доколку сте заентересирани повеќе информации можете да добиете на контакт телефонот.
Издавач
078/270-617
Leaflet
Кон почеток