Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan Taftalidze 2spalni

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Sonce Nedviznosti 22 окт. 13:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

867 Огласи во продавницата

Se izdava stan vo Centar vo blizina na Univerzalna 250 ЕУР
Top evtino stance 28m2 so spalna Tob 2 baraka 120 ЕУР
Kuka od 50m2 140m2 dvor K Voda 32 000 ЕУР
Kuka vo Radishani 105 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава комплетно опремен стан во населба Тафталиџе 1. Станот се наоѓа на 6-ти спрат (поткровје) спроти Гимназијата Георги Димитров. Се простира на две нивоа од кои на првото ниво се наоѓа една Бања (со туш кабина), еднокреветна соба, трепезарија, дневна, кујна и две тераси (едната ориентирана јужно со прекрасен поглед на Водно а другата западно). На второто ниво се наоѓа спална соба, една мала соба како остава и една бања (со када).
Греењето е сопствено и тоа комбинација на котле со струја, подно греење и два инвертер клима уреди марка Даикин кои значително ги намалуваат трошоците за струја. Исто така станот е опремен со систем за соларна енергија кој покрај во летните периоди корисен е и во зимските денови.
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Посетете ја нашата продавница
Dame Gruev No.1-6/9 Прикажи на мапата
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

867 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor 60m2 Debar Maalo 270 ЕУР
Se izdava deloven prostor od 300m2 vo GTC Centar 0 ЕУР
Se izdava 32m2 garsonjera Centar dnevno i nedelno 35 ЕУР
Top ponuda Plac 230m2 so baraka 60m2 Vlae 70 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации