Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 2

0 ЕУР

Се изнајмува од: љупчо 18 јун. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 2 КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН .ПОГОДЕН ЗА СТУДЕНТИ И СЕМЕЈСТВО.
љупчо
070/471-605
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации