Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 4

Се изнајмува од: Александар 27 јун. 19:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам стан во Карпош 4, на 100м од Скопје сити мол, уредно наместен и сочуван, со греење на струја и дополнително клима уред.
Александар
071349253
Leaflet
Кон почеток