Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kozle

Се изнајмува од: stan 10 ноем. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Kozle
Површина: 55 m2
Локација: Карпош, Скопjе
stanot e na 1 kat, 55m2, so 2 spalni, balkon, kujna, trpezarija i dnevna soba i banja.
ladnje i greenje so klima inverter i panelni grejni tela, komplet opremen.
Нема посетени огласи
Кон почеток